Aug 19. hétfő

Ökumenikus istentisztelet államalapításunk ünnepének előestéjén

A Magyarországi Egyházak Ökumenikus Tanácsának tagegyházai és tagszervezetei államalapításunk és ezer éves történelmünk ünneplésének részeként ökumenikus-hálaadó istentiszteletet tartanak államalapításunk ünnepének előestéjén.

Aug 21. szerda

Ünneplik-e a reformátusok augusztus 20-át?

Szerdán délután fél kettőtől újra Református félóra a Kossuth Rádióban!

Aug 22. csütörtök

Reformátusok Szárszói Konferenciája

Összeegyeztethetőek-e a modern világgal a demokratikus és keresztyén értékek? Minden keresztyén érdeklődőt várnak augusztus 22. és 25. között Balatonszárszóra, a Reformátusok Szárszói Konferenciájára. Az idei téma: Keresztyéndemokrácia?!

Aug 31. szombat

Kárpát-medencei református oktatási intézmények tanévnyitója

A Baranyai Református Egyházmegye és a Pécsi Református Kollégium rendezésében augusztus 31-én tartják a református köznevelési intézmények – egyben a Kárpát-medence református oktatási intézményeinek – közös tanévnyitóját.

Szept 29. vasárnap

Timóteus tanítványképzés

Ha szeretnél lelkészként csapatban dolgozni és szükséged van képzett gyülekezeti munkatársakra, belső, lelki megújulásra és eszközökre, hogy jól sáfárkodjunk Isten ránk bízott ajándékaival, akkor ez a képzés egy jó lehetőség számodra! Várunk 2019. szeptember 29. és október 4. között Kunhegyesen, a Siolám Gyógyászati és Konferenciaközpontban.

Nov 20. szerda

Zsinat

Dec 01. vasárnap

Kárpát-medencei imanap

Dec 11. szerda

Zsinati Tanács

Dec 25. szerda

Karácsony első napja

Jézus Krisztus születésének ünnepe.

Dec 26. csütörtök

Karácsony második napja

Jézus Krisztus születésének ünnepe.

Istent keresem

1Krón 26

„Amikor... felkeresték őket, és találtak köztük kiváló vitézeket...” tovább >

Új fordítású Biblia / Károli-Biblia / Hitvallásaink